Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. uzzināt vairāk

Pirkšanas noteikumi

KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU?

Preces pasūtīšana iespējama bez reģistrēšanās.

Pasūtot preces, lūdzam ievērot, ka prece var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās, apraksts var būt neprecīzs, lai konkretizētu nepieciešamo informāciju varat sazināties ar mums.

Pasūtot preces, jārīkojas sekojoši:

Izvēlēties preču kategoriju, apskatīt vajadzīgo preci, ievadīt nepieciešamo daudzumu, uzspiest pogu un izvēlētā prece automātiski tiks pārvietota uz iepirkumu grozu. Grozā vēlreiz pārbaudīt savu topošo pasūtījumu, izlabojot kļūdas (ja nepieciešams), izmainīt attiecīgo preču daudzumu vai izņemt preces no tā. Izvēlieties piegādes veidu, pārbaudiet datus, ja viss ir pareizi, atsūtiet pasūtījumu.

PASŪTĪJUMA APSTRĀDE

Mūsu noliktava pieņem elektroniskus pasūtījumus 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Kad Jūsu pasūtījums tiks saņemts, sistēma atsūtīs apstiprinājumu uz norādīto e-pastu. Pasūtījuma apstrāde notiek darba dienās no 8:30 līdz 17:30. Pasūtījuma apstrāde parastā režīmā notiek 1-2 darba dienu laikā

PASŪTĪJUMA APSTIPRINĀŠANA

Pēc pasūtījuma apstrādes, nepieciešamības gadījumā, klientu apkalpošanas servisa menedžeris sazināsies ar Jums, lai precizētu detaļas un pasūtījuma summu.

MAKSĀŠANAS VEIDI

Ja ir izvēlēts piegādes variants uz norādīto adresi vai līdz pakomātam, klientam tiek nosūtīts priekšapmaksas bankas rēķins. Rēķinu var apmaksāt jebkurā klienta izvēlētā bankā, veicot pārskaitījumu uz norādīto konta numuru. Rēķinu var apmaksāt 3 darba dienu laikā, pretējā gadījumā rēķins tiek anulēts.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jūms ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt internet veikalā iegādāto preci. Aizpildiet Atteikuma tiesību veidlapu un nosūtiet to mums uz e-pastu: info@babybest.lv (Atteikuma tiesību veidlapa).

Preces iepakojums un pati prece nedrīkst būt bojāta. Bojātas preces vai tās iepakojuma gadījumā, prece netiek pieņemta atgriešanai.

Pārdevējs BabyBest.lv nav atbildīgs par to, ka pārdodamās preces pēc izmēra, formas, krāsas vai citiem parametriem var neatbilst preču reālajam izmēram, formai, krāsai vai citiem parametriem Pircēja izmantotā displeja īpašību vai citu tehnisku iemeslu dēļ, kuri nav atkarīgi no Pārdevēja gribas. Preču attēli un video paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem un ir tikai piemēri. Oriģinālo produktu krāsas, uzraksti, parametri, izmēri, funkcijas un/vai jebkādas citas īpašības savu vizuālo īpatnību dēļ var izskatīties atšķirīgi nekā realitātē, tāpēc lūdzam vadīties pēc preču aprakstos norādītajām preču īpašībām. Pircējam ir ieteicams izlasīt preces aprakstu.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā patērētājs sedz ar preces atgriešanu saistītās izmaksas.

Lūdzu ņemt vērā, ka BabyBest.lv neuzņemas atbildību par preci, kas sūtīta pa pastu vai ar kurjeru, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos vai transportēšanas bojājumus, kā arī komplektācijas saturu.

GARANTIJA

1. Garantija tiek piemērota, uzrādot bojāto preci, čeku vai pavadzīmi, garantijas talonu un oriģināliepakojumu. Garantijas apkalpošanai tiek pieņemtas tikai tīras preces.
2. Interneta veikalā babybest.lv piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija.
3. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm ir atšķirīgs, tas meklējams instrukcijā.
4. Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas (neuzmanības) dēļ un tie ir:
4.1. prece nav pareizi lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav ekspluatēta tā, kā tas ir norādīts preces lietošanas instrukcijā;
4.2. mehāniski bojājumi, triecieni, skrāpējumi, salauztas konstrukcijas, saplaisājis ekrāns, ieliets ūdens tam neparedzētajās vietās, nepareiziem līdzekļiem kopta prece, ja precē ir atrasti nepiederoši priekšmeti;
4.3. ja bojājums radies sadzīves un ārējo faktoru dēļ, piemēram, saules, lietus, sniega iespaidā, kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums, ir pieļauta kukaiņu iekļūšana izstrādājumu iekšienē vai kādas citas pēdas, kas liecina par nepareizu preces ekspluatāciju;
4.4. ja redzamas nekvalificēta remonta pēdas, izmantotas neatbilstošas rezerves daļas un turklāt tas ir izraisījis arī šīs preces bojājumus;
4.5. dabiska elementu nolietojuma gadījumos;
4.6. garantija netiek piemērota baterijām, izstrādājuma piederumiem vai daļām, tādiem, kā sukas, spuldzes, drošinātāji; stikla, papīra daļas; ar roku kustināmas plastmasas detaļas, kuru nolietošanās ir normāla parādība, aksesuāriem, kuri ietilpst izstrādājuma komplektācijā (barošanas elementi, antena, tālvadības pults, u.tt.);
4.7. garantija nedarbojas, ja radušies bojājumi nepareizas preces uzglabāšanas, transportēšanas rezultātā, ja klients nav pildījis lietošanas pamācībā minētās prasības vai lietojis profesionālos nolūkos, kā arī, tiek konstatēts nepareizas pieslēgšanas vai uzstādīšanas fakts;
4.8. bojājumi, kuri radušies dabas katastrofu, zibens trieciena vai ugunsgrēka dēļ;
4.9. Garantijas noteikumi neparedz arī mehānismu tīrīšanu. Šāda veida pakalpojumi tiek sniegti pēc klienta pieprasījuma un jāapmaksā atsevišķi.

Zīmoli
logoBabyBest.lv 2021 © All rights reserved